O mnie

doradca kredytowy

Cześć,

pracuję jako doradca kredytowy i aktualnie związana jestem ze Spółdzielnią ANG. Pomagam klientom w staraniach  o kredyt hipoteczny, także przedsiębiorcom poszukującym finansowania dla rozwoju firmy.

W pracy eksperta kredytowego najważniejsza jest dla mnie uczciwość i indywidualne podejście do osoby. Więcej informacji o mnie i o tym jak pracuję znajdziesz na mojej stronie www, a referencje moich klientów na stronie Sprawdzonydoradca.pl

Z zamiłowania zajmuję się gimnastyką i pracą z ciałem. Jestem instruktorem rekreacji ruchowej w specjalności pilates. Prowadzę zajęcia, poznaję i promuję metody treningu dla utrzymania sprawnego i  zdrowego ciała.

Dlaczego i dla kogo piszę?

Rozpoczęłam pisanie bloga, aby znaleźć miejsce do wyrażenia swoich przemyśleń i spostrzeżeń wynikających z pracy w dziedzinie finansów osobistych.  Mam nadzieję, że moje wpisy pomogą czytelnikom w poruszaniu się po coraz bardziej skomplikowanym świecie finansów.  Rzetelny doradca kredytowy może okazać się tu zaufanym przewodnikiem. Pieniądze wpływają na każdą sferę życia, na samopoczucie, plany na przyszłość, relacje w związkach. Dlaczego na swoim blogu piszę nie tylko o finansach, także o tym co mnie inspiruje, irytuje, zastanawia.  Zapraszam do dzielenia się opiniami w komentarzach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *